Вчимося грамотно здійснювати покупки.

 У вашій родині, як і в багатьох інших, основна стаття витрат - це продукти харчування. Зайдеш, бувало, в магазин за хлібом, а виходиш з повними сумками покупок, які навіть і не планував брати. І грошей на касі залишаєш набагато більше. Якщо така ситуація вам знайома - давайте спробуємо навчитися грамотно здійснювати покупки.


 
Так з чого раціонально почати похід в магазин?
 
Наявність списку покупок, безумовно, дозволить вам коректувати покупки, купувати тільки те, що дійсно вам потрібно. Якщо його немає - є вірогідність спонтанних покупок, які збільшать ваш середній чек.
 
На прилавках наших магазинів величезний вибір.

Як же правильно зробити вибір?
 
Тут є два варіанти. Безумовно, хороший продукт не може коштувати дешево. Якщо ви бачите низьку ціну то потрібно звернути увагу на те, чому вона така? Найчастіше в складі подібних продуктів можуть бути не зовсім якісні компоненти. Дуже важливий момент: в продуктах, які рекламуються, в їх вартості закладені рекламні витрати. Тому потрібно бути уважним і не переплачувати за бренд.
 
Чим більше упаковка - тим більша ймовірність, що вона буде перебувати на нижній частині полиці. З точки зору мерчендайзингу продукти, які коштують дорожче, розташовуються трохи вище рівня очей або на його рівні.
 
Якщо якогось товару немає в вашому списку - його краще не брати. Ви можете потрапити на класичну вудку - острівець на вашому шляху з яскравими цінниками. Будь-яка людина, що проходить повз нього, часто не може встояти від того щоб не взяти баночку, упаковочку, пакетик з цього острівця.
 
Класичний приклад: "Бери більше - заплатиш менше". Упаковки по 15, 20 і 50 штук завжди в перерахунку на одну штуку коштують дешевше.
 
Заощадити на правильному виборі можна дуже серйозно. В першу чергу найдоступніші ціни є або на ринках або в спеціалізованих магазинах, тому якщо хочете заощадити - то можна з'їздити на ринок окремо.
 
Рекомендуємо звернути увагу на всілякі приставки "Біо", "Еко", "Без ГМО" та інші речі. Потрібно взяти упаковку і прочитати склад - в кращому випадку там буде те ж саме, що і в стандартній упаковці, тобто це черговий привід переплатити більше.
 
Отже, повторимо основні правила економії продуктів в супермаркеті:
складіть список продуктів;
  • звертайте увагу на склад, а не на популярний бренд або яскраву упаковку;
  • м'ясні і інші спеціалізовані продукти варто купувати на ринках або в спеціалізованих магазинах - там вони дешевші;
  • продукти з приставками "Біо", "Еко", "Без ГМО", як правило, мають звичайний склад, але коштують дорожче;
  • великі упаковки дозволяють більше економити.
 

31-07-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» У ВАСИЛЯ / Кондиціонери, вентиляція, опалення Євро Вікна Ковель Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі

counter