Як збільшити прибутковість бізнесу та вартість корпоративних прав підприємства

   Після довго і наполегливої праці ви нарешті досягли стану, коли ваш бізнес став самоокупним, з'явився перший прибуток. Хочеться якомога швидше отримати максимум від володіння корпоративними правами на підприємство, адже ви так довго терпіли. Але цього робити не варто, тому що бізнес тільки встав на ноги і треба міцно закріпитися на ринку. Наступіть на горло власної жадібності – ще не час збирати урожай.

Поганий сценарій розвитку

Багатьом здається, що це не важко: досить збільшити число продажів і пропорційно зросте дохід. Простота рішення таїть в собі зародок "чужого" - руйнівних для підприємства наслідків. На даному етапі всі операції виконуються вами. Щоб встигнути виконати більше число заявок від клієнтів, ви будете змушені змінити порядок багатьох процедури. Але саме існуючий порядок їх виконання забезпечив вам успіх на ринку. Його не можна змінювати, прискорювати або спрощувати. Клієнти очікують звичного і будуть розчаровані, будуть втрачати довіру до Вашого бізнесу, як нездатного виконати власних зобов'язань. І, як наслідок-ви будете втрачати клієнтів, що призведе до неминучого краху підприємства.

Звичайний сценарій розвитку

Можливий інший сценарій дій підприємця. Відмовитися від розширення діяльності бізнесу. Є пристойна база клієнтів, фірма приносить достатньо грошей, пора віддати собі за всі позбавлення. Хороша позиція, яка характерна для молодих бізнесменів. Але такий стан неможливо законсервувати, тому що запас ваших сил не безмежний. Ви створювали та підвищували статутний капітал та, відповідно, ринкову вартість корпоративних прав у підприємстві не для того, щоб бути найманим працівником у самого себе і працювати по 10-14 годин на день. Чи надовго вистачить Ваших фізичних і емоційних сил? Що станеться, якщо з вами що-небудь трапитися і ви не зможете більше працювати в бізнесі?

Правильний сценарій розвитку

Необхідно збільшити обсяг продажів за рахунок істотного збільшення операцій з клієнтами. І без найманого персоналу вам не вирішити це завдання. Розглядайте свій майбутній персонал не як додаткову статтю витрат, а як інвестиції в корпоративні права в бізнесі для отримання більшого прибутку.

Перша мета етапу полягає в передачі всіх своїх обов'язків найманому персоналу і збереження фінансових показників діяльності бізнесу та вартості корпоративних прав на колишньому рівні. Спочатку передаєте ті обов'язки, які забирають багато часу і не передбачають відносин з клієнтами. Таким шляхом ви отримаєте додатковий час для обслуговування більшого числа клієнтів. Домігшись ефективності в роботі нових працівників, ви починаєте передавати обов'язки, пов'язані з безпосереднім обслуговуванням клієнтів.

Слідкуйте за тим, щоб всі процеси виконувалися в суворій відповідності з керівництвом "як ми тут працюємо". Так ви зможете не тільки утримати довіру клієнтів, але збільшити його, довівши їм, що і без вашої безпосередньої участі вони отримують якісний продукт з високим рівнем обслуговування.

Як реалізувати такий сценарій розвитку

Все це добре в теорії. Труднощі чекають вас на практиці, якщо ви не володієте розвиненими лідерськими якостями, і ви відчуваєте нерішучість при роботі з людьми. Що робити, якщо ви не вважаєте себе лідером від народження? Рецепт-навчитися бути лідером. Якщо ви самі вірите в те, що ваш бізнес стане найкращим і найприбутковішим, то переконайте своїх працівників у цьому. Це ключовий навик лідера.

Як стати лідером

Ви повинні ясно бачити кінцеву мету вашого бізнесу, шлях, яким ви будете до неї йти, і вигоди для тих, хто погодиться допомагати вам у цьому. Ясне бачення перспективи і тверда впевненість зробить вас лідером в очах тих, хто погодиться стати вашим помічником. Для цього у вас є всі необхідні умови. Ви вже створили те, що вдається небагатьом – створити прибуткове підприємство. Ви підготувалися до того, щоб ясно і точно пояснити персоналу, чим вони будуть займатися, навчити їх стандартним прийомам виконання операцій, пояснити яких результатів ви від них очікуєте, і яку нагороду вони отримають натомість.

Стратегія роботи з персоналом

Перед тим як запрошувати персонал для роботи в бізнесі, розробіть стратегію щодо з персоналом. Запишіть в документі, як робота на вашому підприємстві допоможе їм досягти своїх особистих цілей. Суворе виконання обіцяного допоможе вам створити команду однодумців. В іншому випадку, люди все одно знайдуть спосіб вирішити свої проблеми за ваш рахунок, крадучи у вас або оплачений вами час, або матеріальні цінності. А що ще гірше – відводячи від вас клієнтів у власний бізнес або до фірми конкурента.

Збільшення доходу

Передача справ – тривалий етап, пов'язаний з "притиранням" персоналу до своїх обов'язків і з освоєнням вами навичок управління підприємством. Намагайтеся не відхилятися від досягнутих раніше показників роботи підприємства. Досягніть злагодженої роботи персоналу і приступайте до вирішення другого завдання - істотного збільшення прибутковості підприємства. Прибутковості корпоративних прав вашого бізнесу. Розробіть вибухову рекламну кампанію, як при старті вашого підприємства, для істотного збільшення потоку клієнтів, збільште швидкість поставки продукту, щоб задовольняти зростаючий попит з колишньою якістю продукту.

В результаті успішного вирішення цих двох завдань, ваші корпоративні права в бізнесі будуть приносити набагато більше прибутку. У вас буде згуртована команда, яка буде вести ваш корабель в тому напрямку, в якому ви будете його направляти. І у вас з'явиться набагато більше вільного часу. І не скупіться інвестувати в ефективних і лояльних працівників.


26-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.