Вибираємо склопакет для ПВХ вікна

Скло займає більшу частину площі вікна, тому його правильний вибір дуже важливий. Залежно від вимог, що пред'являються споживачем, для склопакетів використовуються шибки декількох типів.

Особливу популярність завоювали вікна, які мають підвищені звукопоглинальні характеристики. І це не дивно, адже міським жителям так потрібно відпочити від шуму і суєти вулиць. Тому шибки підвищеної товщини, що мають хороші звукоізоляційні властивості, мають постійний попит. Слід зазначити, що для поліпшення цієї характеристики виробники вікон використовують спеціальні гумові ущільнювачі, що підвищують рівень поглинання звуку віконними системами. А для тих людей, які встановлювали пластикові вікна ще в 90-х роках, для поліпшення їх властивостей до рівня сучасних вікон, треба лише замовити заміну склопакету, звернувшись у будь яку фірму, що займається ремонтом і обслуговуванням ПВХ вікон.

Одна з сучасних розробок на ринку склопакетів останнім часом все активніше завойовує увагу споживачів – це енергозберігаючі склопакети. Скло, що використовується при їх виготовленні, володіє особливою здатністю відбивати теплові промені, безперешкодно пропускаючи світлові. Скло, що має такі характеристики, буває двох типів: І-скло, назва якого є абревіатурою похідною від словосполучення «інфрачервоне скло», і К-скло.

Повітряні камери енергозберігаючих склопакетів, як правило, заповнюються інертним газом, який також сприяє утриманню тепла в приміщенні. Герметичність склопакету - найважливіший фактор, який зумовлює його властивості. Порушення герметичності веде не тільки до появи неприємного водяного конденсату на внутрішній поверхні огороджувальних камер скла. Втрата герметичності негативно позначається на теплозберігаючих параметрах склопакета.

Вікна з триплексу, спеціального скла, що має прошарок з плівки всередині, мають особливі безпекові властивості. У разі випадкового пошкодження, таке скло не розсипається на гострі осколки, а тільки покривається сіткою дрібних тріщин, утримуваних на місці прошарком пластикової плівки, яка знаходиться всередині скла - триплекса.

Триплекс, який має товщину від 13 мм. також володіє хорошими протиударними властивостями. При товщині скла до 40 мм. характеристики триплекса дозволяють йому витримати удар кулі, випущеної з пістолета Макарова.

Якщо вікна Вашої квартири виходять на сонячну сторону, можливо, Вас зацікавлять тоновані стекла. Крім захисту від прямих сонячних променів, це скло забезпечує захист від сторонніх поглядів з вулиці.

Комбіновані склопакети, які об'єднують два або кілька з перерахованих вище переваг, мають високу ціну, і доступні тільки добре забезпеченим людям.


22-06-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Bobcat 331  та  Doosan 450 Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Магазин будматеріалів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок


counter