Вибираємо кращий банк за відгуками клієнтів

  Тим, хто збирається вкласти власні кошти під відсоток у банк або планує брати кредит, щоб розвивати свій бізнес, спочатку необхідно прояснити, яка з фінансово-кредитних організацій найнадійніша. У цьому допоможуть розібратися всілякі рейтинги, а також огляди. Наприклад А-Банк справжні відгуки користувачів послугами допоможуть зробити свої висновки про дану організацію і її продуктах.
 
Надійність банку

  Це якість виступає гарантією того, що вкладник не залишиться без грошей у випадку з депозитом, а у випадку з кредитом - що позичальник отримає найбільш вигідні умови. Таким чином, спочатку потрібно уточнювати, яке місце в рейтингу надійності займає цікавить банк. Подібні рейтинги складають на підставі звітності кредитних організацій. При цьому враховується кілька факторів, головним з яких виступають розміри власного банківського капіталу.
 

 
  Цей норматив визначає Нацбанк. Фінансово-кредитні організації не повинні мати відсоток власних коштів менше ніж вищевказані суми.
Багато в чому надійність банку визначається саме достатністю власного капіталу і його стійким становищем. Оскільки це той резерв, за допомогою якого банк здатний виконати зобов'язання перед вкладниками. Національний Банк має право позбавити банк ліцензії в разі зниження цієї суми.
Що ще треба враховувати, вибираючи кращий банк?
  1. Репутацію банку. Тут важлива роль належить досвіду роботи і розмірами мережі банку, кількості його філій і банкоматів, числу банківських партнерів, наявності сайту і комфортного додатку з особистим кабінетом для простого доступу до послуг, стосовно клієнтури, організації внутрішньобанківської роботи (відсутність довгих черг, оптимізація робота співробітників ). Дану інформацію можна отримати в інтернеті, на спеціальних ресурсах порівнянь, які детально описують не тільки послуги банку, але і надають наприклад реальні відгуки про Укргазбанк, ОТП банку та інших банківських організаціях.
  2. Захист даних, включаючи оплату карткою в Інтернеті. Читайте відгуки про фінустанову на спеціалізованих ресурсах, знайомтеся з рейтингами, враховуйте експертні думки і публікації у відповідних ЗМІ. Відвідайте банк і тоді формуйте своє враження, так як кожна з деталей має значення.
  3. Умови. Банками пропонуються найрізноманітніші умови для вкладів і кредитів - не лінуйтеся вивчити різні варіанти і вибрати для себе оптимальний. Пам'ятайте, що надійним далеко не завжди варто вважати той банк, який запропонує найнижчі відсотки по кредиту або найпривабливіші депозитні умови.
Рейтинг банків

  Ознайомтеся на порталі, котрий має хорошу репутацію, з рейтингом банків. Концепція Інтернету - доступність, прозорість, об'єктивність, динамічність і демократичність. Можна бути впевненим, що голоси всіх користувачів будуть враховані. Таким чином, банківський рейтинг відображає поточну картину клієнтських думок.
Робота з інформацією проста. Користувачі, що володіють ексклюзивними відомостями про діяльність певних банків, висловлюють особисту думку, публікуючи відгук.
Правила таких ресурсів змушують дотримуватися етики і принципів об'єктивності. Спам не проходить, оскільки системою не зараховуються багаторазові кліки, вироблені з одного комп'ютера.
Накрутки ботів не вітаються, так що лічильники компаній, які помічені у зловживанні накруткою, обнуляються. Залишається залучати вдячних працівників, клієнтуру, партнерів і контрагентів, які готові публікувати коментарі та коментарі з виразом симпатії. Оскільки негативні думки громадяни хочуть опублікувати в першу чергу.
 
 

04-05-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: