top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Чому можуть відмовити в кредиті та як підвищити шанси на його ухвалення?

  Можливо, ви самі думаєте про себе, що ви ідеальний клієнт, проте фінансова організація (банк чі то МФО) відмовляє у видачі кредиту. Розбераємося, чому так відбувається

  Не всі повертають в банк позичені гроші, тому багато фінансових організацій з особливою ретельно вибирають своїх клієнтів. Якщо ви самі думаєте про себе, що ви ідеальний клієнт, фінансова організація має право відмовити у видачі кредиту. Давайте розберемося, чому так відбувається?
Умови кредитування
Певні кредитні компані можуть пропонувати кредит на карту без дзвінків родичам та без додаткових гарантів виплати (як правило таке практикують мікрофінансові компанії, приклад наведено на скріншоті нижче)За таких умов, відсоткові ставки зростають. Крім того, зростає й вірогідність відмови, якщо кредитна історія позичальника зіпсована.
У такому разі, скоріше за все, джоведеться відмовитися від кредиту без дзвінків й надати гарантії третіх осіб або пройти детальну верифікацію в кредитній установі.
Зовнішні ознаки
Зовнішній образ клієнта і його поведінку це один з важливих факторів при прийнятті рішення про видачу кредиту. Невпевнений образ, складності при відповідях на елементарні питання, неохайний вигляд, алкогольний запах можуть насторожити співробітників банку. У такому випадку для безпеки він не буде входити в положення, і відмовить у видачі кредиту.
Зарплатний фактор. Якщо зарплата у позичальника невелика, то велика ймовірність, що банк відмовить у видачі кредиту. Банки не люблять ризики, тому буває, що дають відмову клієнтам, якщо сума щомісячних платежів виходить набагато більше 40%.
Чорний список
Є банк, які ведуть чорні списки позичальників. Якщо траплялися неприємності з банком, то виявитися там може будь-хто, і зовсім не обов'язково, щоб це були великі неприємності, іноді достатньо всього лише дрібниці.
Банки, які приймають рішення про видачі кредиту звертаються в службу кредитних історій, там співробітники ведуть дані про взаємодію з банками, в тому числі дані про простроченнях, заборгованостей і невиконанні боргових зобов'язань.
Сума кредиту
Сума кредиту, яку ви запитуєте може запросто стати причиною відмови. Коли запрошують велику, у банку можуть виникнути сумніви, чи зможе позичальник з такою фінансовим навантаженням. Але бувають і інші ситуації - у позичальника постійний і стабільний високий дохід, а сума кредиту маленька. У банку можуть подумати, що позичальник може швидко повернути гроші, які зайняли і установа не встигне заробити на кредиті.
Якщо ви отримали відмову у видачі кредиту, не впадайте у відчай. Ви завжди можете кілька місяців почекати і ще раз подати заявку в той же самий банк. Ще, ви зможете прийти в будь-який інший банк і, там вам не відмовити.
Як же підвищити шанси на отримання кредиту?
Якщо знати кілька особливостей, можна зменшити ймовірність відмови в кредиті. Ми поділимося з вами декількома секретами:
  • заявку на кредит варто заповнити уважно, помилка може викликати підозру, що ви хочете показати банку неправдоподібну інформацію або обдурити. Неуважність характеризує далеко не кращого боку. Банківська служба безпеки перевіряє всі, тому не приховуйте будь-яку інформацію, а приховування її може стати причиною відмови в кредиті.
  • Якщо ви надасте мінімуму необхідних документів, а до них і додаткові, то це збільшити шанс на отримання кредиту. До них відносяться водійські права, квитанції про оплату комунальних послуг, закордонний паспорт, а також довідка про доходи, свідоцтва про погашення інших кредитів точно в строк.
  • Рівень доходу грає важливу роль, а якщо є ще один дохід, його варто згадати і краще підтвердити це документально. Довідку про дохід краще надати за формою 2-ПДФО.
  • Якщо ви маєте цінне майно, такі як, наприклад, дорогоцінні метали, автомобіль, квартира, згадайте все це і до анкети зберіть підтверджуючі документи. Все це буде доводити те, що вмієте розпоряджатися фінансами і про те що є стабільний дохід.
  • Незаперечною перевагою є наявність позитивна кредитна історія. Хочемо застерегти, що відомості про погашення попередніх кредитів надходять невчасно і з помилками, тому перевіряйте свою кредитну історію раз в рік. Якщо помилки знайдені, варто розповісти про це в службу кредитних історій. Кредит можна не отримати, якщо кредитна історія негативна, або потрібно буде обійти різні кредитні організації, перш ніж хтось дасть кредит. Потрібно бути готовим до того, що кредит можуть запропонувати з завищеною відсотковою ставкою.
  • Коли будите проходити співбесіди зберігайте впевненість і відповідайте на будь-які питання. Зовнішній вигляд має значення, охайна взуття і пристойний костюм будуть плюсом для позичальника.
  • Шанси збільшуються на отримання кредиту, якщо зверніться в банк, в якому у вас відкритий рахунок. Для банків постійні клієнти це найнадійніші клієнти, з огляду на це, банк може дати кредит по найбільш вигідною процентною ставкою.
Зводить до мінімуму ризик відмови дотримання цих простих правил, але не є гарантією схвалення кредиту.
 

21-10-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Натяжні потолки. Ковель

Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top