Нацбанк ввів у дію нові валютні правила

   Нацбанк дозволив бізнесу самостійно змінювати банк під час купівлі іноземної валюти, якщо йдеться про погашення кредиту. Про це сказано в оприлюдненій регулятором постанові №53, що набув чинності 17 травня. Підприємству не доведеться брати долар або євро за невигідним курсом у банку-кредитора, як це було потрібно раніше. Воно зможе придбати ВКВ на стороні за максимально вигідним курсом і перерахувати кредитний платіж, інформує Економічні відомості.
 
Нещодавно НБУ дозволив компаніям виходити на міжбанк через будь-який уподобаний банк або декілька структур, тож здійснити максимально вигідну купівлю буде нескладно.
 
Водночас, щоправда, у постанові наголошують на відповідальності позичальників за цільове використання кредитної валюти. Підприємство має лише два дні на перерахування придбаної ВКВ у банк-кредитор. Не встигне – доведеться продавати все, що придбано за вигідним курсом.
 
Цим документом центробанк спростив нерезидентам регламент повернення інвестицій, якщо вони мали на увазі капіталізацію дивідендів – при вкладеннях у капітали компаній.
 
Ще постановою №53 трохи пом’якшуються умови валютної торгівлі для банків. Казначействам дозволили розраховуватися за купівлю-продаж інвалюти на міжбанку до підтвердження угод у системі підтвердження угод – ВалКлі. Це суто технічний нюанс: банкіри скаржилися на технічні проблеми із «зависанням» системи і збої, через що було зволікання з їхніми угодами. Тому їм дозволили здійснювати купівлю-продаж ВКВ за рахунками ще до моменту, коли угоду підтвердять у ВалКлі. Чи виникатиме через це плутанина – покаже час. Хоча, найімовірніше, у міру переходу банків до функціоналу Matching проблема втратить актуальність.

21-05-2018
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Моноліт»

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.