top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

ПриватБанк повертатиме tax free через смартфони

   ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ (tax free) з покупок в Європі через мобільний додаток TaxFree4U. Новий спосіб повернення ПДВ в партнерстві з компанією TaxFree4U дозволить отримувати кошти на картку ПриватБанку в найкоротші терміни, - повідомили на сайті банку.
 
«Більшість українців, які подорожують за кордон, як правило, не повертають tax free з покупок, - говорить керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. - Наше партнерство з TaxFree4U завдяки використанню найсучасніших технологій зробить повернення ПДВ простим і комфортним ».
 
В рамках співпраці ПриватБанку і TaxFree4U клієнти банку можуть отримувати повернення ПДВ з покупок, зроблених на території Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії. Це можуть бути як великі торгові центри, так і приватні магазини.
 
«ПриватБанк є безумовним лідером в сфері банківських послуг України, тому партнерство з банком стало вирішальним кроком на шляху забезпечення українцям можливості повертати ПДВ з покупок в Європі, - зазначив Адам Лейн, керуючий компанією TaxFree4U. - Розвиток мобільних додатків підвищує якість сервісу, а значить, і рівень життя клієнтів, і я безмежно радий, що в цій точці наші інтереси з ПриватБанком повністю збігаються ».
 
Для повернення tax free за допомогою TaxFree4U потрібно завантажити мобільний додаток на смартфон з App Store або Google Play, додати інформацію про поїздку і завантажити чеки на куплені товари. Коли додаток автоматично сформує декларацію повернення ПДВ, її потрібно роздрукувати та пред'явити митному офіцеру в аеропорту вильоту. Декларацію з печаткою митниці та оригінали чеків можна залишити у партнерів TaxFree4U в аеропортах Європи або відправити їх в український офіс компанії. Повернення коштів ПДВ буде зарахований протягом 7 днів на картку ПриватБанку без додаткових комісій.

-
-

25-04-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top