top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Карта


НБУ дозволив "Укрпошті" приймати до оплати банківські карти

   Національний банк України прийняв рішення надати ПАТ "УКРПОШТА" ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Відповідне рішення було прийнято на підставі постанови Правління НБУ від 21.12.2017 № 138 "Про надання національними операторами поштового зв’язку фінансової послуги з переказу коштів, - повідомили у прес-центрі НБУ.
 
З огляду на отримання ліцензії Національний банк України також зареєстрував договори про участь ПАТ "УКРПОШТА" у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard, а також розпочав процедуру вступу ПАТ "УКРПОШТА" до Національної платіжної системи "Український платіжний простір".
 
Відтепер ПАТ "УКРПОШТА" зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток. Це сприятиме розширенню фінансової інклюзії, зокрема створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків в Україні та підвищенню якості на ринку платіжних послуг.
 
"ПАТ "УКРПОШТА" має більше 11 тис. відділень. Таке рішення дасть змогу розширити платіжну інфраструктуру для здійснення безготівкових платежів. Крім того, цей крок є дуже важливим для побудови в нашій державі cashless economy та збільшення обсягів безготівкових розрахунків, особливо в невеликих містах і селах, де зараз переважають  розрахунки готівкою", – зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівський.
 
Довідково: на сьогоднішній день ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків мають 61 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ "УКРПОШТА".

-
-

18-04-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Колискові
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top