top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Київстар навчає аналітиків працювати з Big Data

  Останніми роками увесь світ перебуває під впливом Вig Data. Одночасно це і велика проблема, і надзвичайні можливості для тих, хто навчиться працювати з величезними об’ємами інформаціями. Сучасний світ без Вig Data неможливий. Саме це зрозуміли в одному з найбільших мобільних операторів України. У Київстар стартував проект із підготовки Вig Data Scientists.


   Нещодавно EMSI (американська компанія, яка займається дослідженням економічних та трудових ринків) оприлюднила дослідження, згідно з яким фахівці у сфері Вig Data будуть входити у ТОП-10 найбільш затребуваних професій. Справа у тому, що наразі людство генерує величезні об’єми інформації. Стандартне програмне забезпечення та алгоритми просто не можуть правильно обробляти дані, сортувати їх та виконувати навіть базові операції. Дослідження говорять про те, що до 2025 року у світі збереться більше 160 зеттабайт даних, що еквівалентно 160 тисячам мільярдів байт.
Враховуючи, що більша частина інформації приходитиметься на корпоративні системи, у Київстар вирішили підготувати для себе досвідчених спеціалістів з Вig Data. Компанія планує підтримувати корпоративні системи, працювати над точковим маркетингом (за відомим прикладом останніх років від Александра Нікса та Cambridge Analytica). Не сегментуючи клієнтів, не працюючи з окремою мінігрупою за різними патернами, неможливо витримувати конкуренцію на ринку мобайла та інтернет-технологій.

  Наразі Київстар перебуває у лідерах українського ринку мобільних операторів. Та через декілька років без операцій з Вig Data та відсутністю персоналізованих програм лояльності та бонусних систем для абонентів компанія буде втрачати лідерські позиції. Про перспективність методу точкової взаємодії з клієнтом говорить досвід фінансових організацій. Тепер, замість того, аби проводити співбесіду, достатньо запустити програмний алгоритм, який дасть відповідь про рівень платоспроможності клієнта, який планує взяти кредит у банку чи іншій фінансовій установі. Це суттєва економія ресурсів, часу та коштів.

  Попит на Вig Data спеціалістів зростає навіть на українському ринку. Але пропозиція залишає бажати кращого. Великі корпорації ідуть окремим шляхом – влаштовують самостійні навчаючі курси та програми із підготовки та перекваліфікації спеціалістів у сфері IT на повноцінних Вig Data Scientists. Саме така школа відкрилась під егідою Киїівстар.

  Київстар пропонує випробувати себе у Вig Data програмістів, яких цікавить не лише сам кодинг, а програмування для практичного використання, отримання відчутних результатів та формування конкретних прогнозів. Перш за все, перспективи розвитку у цій сфері є у людей, яких цікавлять математичні науки та аналітика. Для того, аби писати алгоритми для опрацювання і аналізу великої кількості даних, треба мати особливий склад розуму та мислення. Експерти кажуть, що краще за все вивчення Вig Data вдасться тим людям, котрі пов’язані із вивченням фінансових ринків, тим, хто захоплюється аналітичними різновидами ігор або беруть участь у дослідницьких проектах технічного направлення в університетах.

  За словами керівників Київстар, корпоративна Вig Data школа – це «все в одному». У компанії відмічають, що в Україні майже відсутні справжні професіонали в області опрацювання великих масивів даних. Тому запуск проекту – це і погляд в майбутнє, і соціальна ініціатива. З одного боку, компанія планує залучити та перекваліфікувати для роботи у Київстар кращих ІТ-спеціалістів. З іншого боку, Вig Data School – це шанс для людей з мінімальним досвідом або з просто аналітичним складом розуму отримати високооплачувану роботу та бажаний рівень заробітку.

  На відміну від інших ІТ-курсів, Вig Data вчить працювати виключно з великими масивами даних. Це пов’язано із тим, що в базах даних мобільного оператора – лише десятки мільйонів абонентів, не кажучи вже про пов’язану інформацію. Саме тому, для навчання у школі беруть спеціалістів, які вже мають певне уявлення про те, як працюють деякі PHP мови типу Ruby чи Python.

  Навчання у школі від Київстар – повністю безкоштовне. Подати заявку можуть усі бажаючі, але місць у групі буде лише двадцять. Конкурсна комісія буде обирати лише кращих і тих, хто за рівнем попереднього досвіду чи аналітичними здібностями матимуть можливість у майбутньому використовувати знання, отримані на курсах, у своїй роботі. Невелика група – це гарантія того, що кожен студент отримає достатню кількість уваги зі сторони викладача-спеціаліста та зможе осягнути набагато більшу кількість інформації.

  Відбір планується провести у декілька етапів. На першому буде видаватись тестове завдання. На його виконання у бажаючих буде лише двадцать чотири години. Якщо кандидат впорається із надісланим завданням, це означатиме, що він має хоча б мінімальний рівень знань для того, аби опанувати науку Вig Data. На другому етапі проводитиметься співбесіда із тими кандидатами, які успішно виконали тестове завдання. За словами керівництва Київстар, особиста розмова необхідна для того, аби зрозуміти готовність людини працювати із Вig Data та мотивацію кожного кандидата.

  У минулому році подібний проект від Київстар зібрав 1000 заявок від кандидатів, а пройшло до фінальної частини школи лише 27 людей. Цього року ажіотаж має бути ще більшим. За словами керівників школи від Київстар, більшість відвідувачів школи отримали нову професію після закінчення курсів. Більшість учнів після завершення курсу мали базовий рівень підготовки для того, аби займатись машинним навчанням. Не дивлячись на те, що знань із курсу вистачить лише для отримання позиції молодшого спеціаліста, більшість учнів отримали квиток до серйозного кар’єрного зростання.

  Найкращим студентам роботу пропонують у Київстар. Минулого року один із випускників школи став Вig Data Scienist і до сьогодні працює у компанії, керуючи десятками проектів. Цього року курс пройде у форматі десятиденного інтенсиву, по завершенню якого кожен випускник має надати готовий проект на основі реального бізнес-кейсу.

26-09-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top