«Скаут T-18» Generation II: оновлена ​​багатофункціональна техніка з широкою сферою застосування

«Скаут T-18» — це міні-трактор з порівняно нової лінійки популярного китайського бренду. Модель з'явилася в 2016 році, і вона увібрала в себе все найкраще з попередніх машин. У 2019 році з'являється нова модифікація мототрактора «Скаут T-18» Generation II, яка володіє збільшеним експлуатаційним ресурсом, потужністю, комфортом управління, але має той же впізнаваний фірмовий колір «металік».

Переваги другого покоління

Щорічна робота інженерного відділу над показниками надійності, зручності і іншими опціями техніки призводить до того, що продукція стає популярна в країнах Східної Європи. Удосконалення торкнулися всього. Завод відновив обладнання, в тому числі для нанесення фарби. Тепер мототрактор Скаут Т18 має стійке лакофарбове покриття, яке зберігається в умовах вологого клімату.

Нововведення торкнулися і системи освітлення. Трактор має чотири роздільні фари, оснащені двоконтактними світлодіодними елементами. Цей тип дозволяє економити заряд акумулятора і збільшувати яскравість освітлення. У техніки також є задній ліхтар для підсвічування навісного обладнання. Машини мають продумані глушники, не забруднюють атмосферу вихлопними газами. У них вертикальна будова, завдяки чому зменшено шум, виключена можливість займання трави. Також були додані запобіжники в електромережу, щоб не допустити коротке замикання.

У базовому комплектуванні з машиною йдуть три обтяжувачі для збільшення ККД на 14%, крюкова потужність зросла майже на 50%. Баласти виконані з металу. Це порожниста конструкція, в яку залитий бетон. Два задніх елемента важать в сукупності 36 кг, а передній — 80.

Покращилась якість зварювання, з'явилося посилене шасі, виготовлене з листа металу товщиною 0,5 см. За рахунок збільшення рами розміщення водія стало комфортнішим. Управляти мототрактором тепер легше, так як центр ваги змістився вперед. Розважівка техніки покращилась. Колеса з поздовжнім протектором збільшили ефективність машини ще на 7%.

Про технічні характеристики

«Скаут T-18» другого покоління має потужність у 18 кінських сил, задній привід, систему підвищених і знижених передач. Для трактора використовується двигун з одним циліндром і водяним охолодженням. Агрегат працює на дизельному паливі, важить 173 кг. Його тягові параметри були перевірені в різних випробуваннях, які проводяться для всіх моделей від бренду.

У машини компактний гідравлічний вузол, насос має потужність 20 літрів. Двомагістральна гідравлічна система працює за схемою плаваючого режиму. Потік рідини легко регулюється. Він забезпечує плавність роботи агрегатуючих пристроїв.

Одноточковий підвіс розрахований на підйом вантажу до 190 кг. Ретельно продуманий інженерами механізм з валом відбору потужності дозволить швидко агрегатувати навісні елементи. Допоміжних конструкцій для будівельних та аграрних робіт налічується близько 50 видів. Це дуже широкий спектр.

Призначення оновленої моделі

Мототрактор має відмінну маневреність і прохідність. Вони забезпечуються провідним мостом з планетарним диференціалом і його примусовим блокуванням. Це виключає пробуксовку. Дорожній просвіт техніки — 320 мм, тому вона має більше можливостей для роботи на поверхнях зі складними умовами пересування. Ширину колії тепер можна регулювати в діапазоні від 1 до 1,4 м. Машина не шкодить родючому шару ґрунту, здатна повністю обробити земельну ділянку площею 3–5 га.

Техніка застосовується для виконання таких завдань:

  • підготовка ґрунту до посіву;
  • розпушування міжрядь;
  • заготівля сіна і кормів;
  • навантаження і переміщення сільськогосподарських і будівельних вантажів;
  • прополка, збір врожаю;
  • очищення площі від снігу, піску, сміття;
  • вирівнювання майданчиків.

«Скаут T-18» може безперервно працювати до 10 годин навіть в холоди (аж до -25 °С). У додатковій комплектації передбачені культиватори, окучники, граблі, відвали, візки для перевезення вантажу, картопляні саджалки і інші пристрої.

Джерело: minitraktor-ukr.com.ua


06-11-2020
Повернутися назад
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Автозапчастини для іномарок з Польщі Oxford Camp Англомовний табір ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Купити кондиціонер у Ковелі Купити рекуператор у Ковелі Оренда спецтехніки Автономера Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі


counter