Перевіряємо рівень масла в двигуні

 Автомобіль відмовляється їхати без бензину? З цим ми ще якось можемо змиритися, але коли в двигуні немає масла машина теж  відмовляється працювати. 
З таким процесом як заміна масла в двигуні ми стикаємося не кожен день і щоб в найвідповідальніший момент  не
розгубитися запам'ятайте кілька важливих речей.
 
Багато водіїв, особливо дівчата, знають про свій автомобіль зовсім небагато: марка, рік випуску і колір, але, на жаль, щоб авто могло служити вам вірою і правдою цього не достатньо. За машиною потрібно слідкувати, а найголовніше - перевіряти рівень масла в двигуні.
 
Як ви думаєте, дівчині реально самій перевірити рівень масла в двигуні? Це цілком реально! З чого ми починаємо? Дивимося на зображенні на кришечках: перша картинка нам говорить "Заливаємо воду",
друга картинка нам говорить "Заливаємо масло", третя картинка нам говорить "Додаємо масло". Робимо це на холодний двигун щоб машина не працювала хоча б годину. Піднімаємо щуп і дивимося на рівень: 2 рисочкі - мінімум і максимум. Масло має бути між цими двома рисками. Як тільки рівень масла падає нижче мінімуму - це означає, шо  його потрібно буде залити.
 
Коли будете доливати масло - переконайтеся, що заливайте його в потрібні отвори. Як правило в автомобілі є спеціальне відділення для щупа (воно більш вузьке) і окрема для доливання масла. Якщо рівень масла дійсно знаходиться між двома позначками - значить все добре, якщо нижче нижнього знака - то вам необхідно через заливну горловину додати масло того ж сорту, що і в двигуні, але не вище верхньої позначки.
 
Чи є автомобілів в яких немає щупа?
 
Дійсно, такі автомобілі є, але це сучасні і дуже дорогі автомобілі, в яких щуп електронний. Він показує рівень масла на щитку приладів автомобіля.
 
Тепер багато дівчат, у яких є щуп в машині, зможуть самі перевіряти рівень масла і більш ретельно стежити за своїм залізним другом.

31-07-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» У ВАСИЛЯ / Кондиціонери, вентиляція, опалення Євро Вікна Ковель Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Віконний майстер Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі

counter