Чи можна змішувати моторні масла?

 Уявіть собі ситуацію: потрібно терміново сісти за кермо і зробити поїздку, але є одна проблема - піддон авто практично порожній, а у сусіда, десь в гаражі або на найближчій заправці є моторне масло іншого сорту і виробника. Що буде, їли змішати нове масло з колишнім?

Природньо, від одного змішування критична ситуація не настане, але все ж без потреби змішувати масла вкрай не рекомендується. На жаль, мотор не любить подібних міксів, а тому наслідки можуть бути найрізноманітнішими, в тому числі двигун може просто стихнути або вийти з ладу. Ймовірність поломки знижується, якщо використовувати масло, засноване на тих же компонентах, що і початкове, навіть якщо Ви зміните виробника.

Як нам розповіли автомайстри з компанії AUTO CRAFT, щоб відновити працездатність мотора після поломки, досить промити його спеціальними оліями. Це зроблять на будь-якій станції обслуговування за невелику плату. За статистикою, подібна проблема виникає менше, ніж у 10% (а саме 8,6%) водіїв.

Інша справа, якщо Ви змішуєте масла різного типу, наприклад, синтетичне з мінеральним. Глибоко не вникаючи в нюанси, можна сказати, що двигуну Ви нашкодите відразу і, можливо, серйозно, і звичайної промиванням відбутися не вийде.

Саме тому перед змішуванням масла слід звернути увагу на дві обставини:

Переконайтеся, що сумісність масел максимальна. Для цього можна ознайомитися з відгуками про виробників, дізнатися про особливості їх технології.

Не забувайте: навіть після заміни масла стара суміш в співвідношенні 7-12% все ще залишається в двигуні, а щоб усунути наслідки змішування, Вам доведеться частіше міняти масло.

В цілому, ризики від змішування масла можна звести до мінімуму, якщо дотримуватися деяких елементарних правил, які були описані вище. Сподіваємося, що Ви отримали відповідь на питання, чи можна без серйозних наслідків комбінувати масла відмінних типів і виробників, і дізналися, як правильно це робити.
22-06-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.