top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

Через падіння курсу гривні виріс попит на автомобілі

   Українці почали частіше купувати автомобілі. У січні їхні продажі зросли більш ніж на 4% (до 11 тис. шт.) порівняно з минулим роком, говориться в опублікованому вчора звіті AUTO-Consulting, - інформує "ТСН".
При цьому другий місяць поспіль утримує лідерство на ринку Geely, на другому місці - Toyota, слідом за нею - вітчизняний ЗАЗ.
Дилери пов'язують зростання попиту з падінням курсу гривні, що призвело до зростання цін на автомобілі, повідомив "Коммерсант-Украина" віце-президент "ВіДі Груп" Артем Ткаченко. "Поки нам вдається утримувати вартість автомобілів на рівні минулого року, але якщо курс долара буде рости і далі, підвищення не за горами", - заявив регіональний директор "Атлант-М Юг" (дилер Renault) Олександр Дмитерчук. У групі АІС попередили, що за рахунок складських запасів за старими цінами зможуть продавати машини не менше одного місяця. Директор з маркетингу групи Сергій Боровик наголосив, що за останній місяць ціни на авто в середньому по ринку зросли на 3-5%. "Але оскільки курс не стабільний і продовжує зростати, ми очікуємо, що дилери підвищуватимуть ціни ще на 3%",- прогнозує топ-менеджер.
На сьогодні дилери не поспішають замовляти нові машини, оскільки продукція 2013 року випуску продається краще через різницю в ціні, додав Олександр Дмитерчук.
На думку учасників ринку, неминуче зростання цін торкнеться і випускаються на українських автозаводах іномарок. Пов'язано це в першу чергу з тим, що основні комплектуючі закуповують за кордоном. Президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук заявив, що на сьогоднішній день також подорожчання торкнеться автомобілів з локалізацією понад 50%. "Практично всі українські заводи працюють у збиток через слабке завантаження, тому утримати ціни не вийде",- заявив він.
Експерт вважає, що в I півріччі зростання цін може досягти 15%. Раніше повідомлялося, що українцям почнуть платити за старі машини.
-

05-02-2014
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top