top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Нерухомість
Карта


Колискові

Як дізнатися історію автомобіля на єврономерах

   Купівля автомобіля з використанням напівлегальних схем апріорі пов’язана з ризиками. Але його можна зменшити, дізнавшись дещо з історії конкретного автомобіля на місці його реєстрації.
 
Інформацію про нерозмитнені автомобілі, які виставлені на торговельні майданчики України і Європи,  можна дізнатися за допомогою відкритих джерел. Подібні сервіси є в Литві, Латвії та Польщі.
 
В Латвії
 
Сайт https://e.csdd.lv/tltr/ являє собою відкриту безкоштовну базу, в якій можна перевірити будь-який автомобіль, який продається в даний момент за номеромабо VIN-кодом.
 
У «профайлі» автомобіля вказуються його вартість,контакти та адресу продавця, дані про його пробіг, кількість власників і інформацію про проходження техогляду. Також є важливі для покупця відомості  про податки і збори, під які в даний момент підпадає автомобіль, а також наявні у нього проблеми з документами.
 
В Польщі
 
Для перевірки автомобіля в Польщі є відомий ресурс historiapojazdu.gov.pl. Він безкоштовний і, крім польського,у нього є англійська мова інтерфейсу. Він містить дані про автомобілі починаючи з 2014 року.
 
На HistoriaPojazdu.gov.pl можна дізнатись практично всю інформацію про автомобіль – дату реєстрації, рік випуску,хто господар, VIN-код, серію і номер свідоцтва про реєстрацію, що з техоглядом і страховкою, технічні дані.Щоб отримати цю інформацію, потрібно вказати польський держномер, vin-код і дату першої реєстрації автомобіля. Зазвичай, продавці  ці дані повідомляють.
 
Ще одним ресурсом, де можна “пробити” автомобіль,вважається система epuap.gov.pl –польська Електронна платформа служб державного управління, простіше кажуть – електронні  адмінпослуги.
 
У неї є очевидний мінус – інтерфейс повністю польський, так що для отримання даних  з Центрального реєстру транспортних засобів бажано заручитися допомогою людини, яка знає цю мову (хоча Гугл-перекладач локалізує цей сайт досить коректно).
 
В Литві
 
Головний ресурс, на якому у Литві перевіряють дані про автомобіль – сайт держпідприємства Regitra.  Для їх отримання потрібно знати хоча б два з трьох типів даних: номер свідоцтва про реєстрацію, VIN-код і держномер автомобіля. «Регітра» дасть інформацію про техогляд автомобіля, страховку, чи є на ньому штрафи і чи не числиться він у розшуку.
 
Джерело: autonews.ua

-

28-04-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top