top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У 2018 році обіцяють "драконівські" штрафи і 50 км/год по місту

   З 1 січня 2018 року в населених пунктах України буде знижена максимальна швидкість руху в містах до 50 км/год, а перевищення швидкісного режиму потягне “драконівські штрафи”. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи страшне ДТП в Харкові, в якому загинули п’ятеро людей, пише Твоя МАШИНА.
 
За словами Омеляна, 19 жовтня в Кабміні вирішили обговорити спільно з народними депутатами заходи щодо зниження до нуля смертності на українських дорогах. Протягом тижня вони будуть узгоджені і почнуться вже з 1 січня.
 
“Кілька місяців тому ми вийшли з ініціативою обмежити швидкість руху в населених пунктах до 50 км/год. При такій швидкості практично виключаються смертельні випадки, максимум незначний травматизм. Нам відповіли: “не на часі, політично чутливе питання”. Так ось, ми наполягаємо – 50 км/год і драконівські штрафи за перевищення швидкісного режиму, непристебнутий ремінь безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей. Обов’язкові фото- і відеофіксація порушень і “листи щастя”, позбавлення прав за водіння в нетверезому стані. Коли поліцейський зупиняє авто: опускається вікно, руки на кермо і ввічливий розмову з обох сторін, а не танці в і навколо авто з матом“, – написав міністр у Facebook .
 
Омелян заявив, що крім фінансування з Дорожнього фонду, передбачено ще близько півмільярда гривень з коштів секторальної підтримки ЄС для обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні.
 
Нагадаємо, що на сьогоднішній день Правила дорожнього руху передбачають максимальну швидкість в населених пунктах 60 км/год. На окремих ділянках доріг при узгодженні з Нацполіціей дозволена швидкість може бути збільшена. Так зроблено, наприклад, на деяких магістралях в Києві.22-10-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top