top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Що нового в іспитах на отримання водійських прав. Відео

   Нові іспити, щоб отримати посвідчення водія. Оновлена програма діє в Україні з 1 липня. Тепер кожен може переглянути тести і перевірити свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС, складаючи безплатний онлайн-іспит. Скільки ж це коштує, щоб отримати водійське посвідчення і як здавати тести, - йдеться у сюжеті ВРД НСТУ

Юрій навчається в автошколі. За кілька днів у нього екзамен. Він зізнається: готуватися потрібно наполегливо, адже потрібно мати знання, а не “зазубрювати” правильні відповіді на питання.

– Зайшов на сайт сервісного центру та проходжу онлайн тести, – розповідає Юрій. – Готуюся до екзамену, бо зараз нововведення. Стараюся, щоб здати на відмінно. Думаю, що все буде добре.

Із 1 липня в Україні діють нові екзаменаційні тести на знання Правил дорожнього руху. Теоретична частина іспиту для отримання водійського посвідчення, як і раніше, складається з 20 тестових запитань. На відповіді передбачено лише 20 хвилин. Однак тепер система вибирає не якийсь конкретний білет, а запитання.

Розповідає викладач автошколи Лідія Федосюк:

– 75 білетів по 20 запитань. Для того, хто здає екзамени, треба відповісти на 20 запитань. Дозволяється зробити дві помилки. Запитання бувають і складні, і простенькі. Бувають такі, що повторюються. При бажанні кожен,  хто навчається, може здати ці екзамени.

Змінилась і структура тестів. Тепер кожен має відповісти на запитання з 4-х тематичних категорій: 10 запитань для перевірки знань Правил дорожнього руху, 4 – щодо будови та експлуатації транспортних засобів, ще 4 пов’язані з безпекою руху, а 2 — як надати першу медичну допомогу.

– Відтепер ці питання згруповані, відповідно до категорії водійського посвідчення, тобто немає заплутаних формулювань, або двох правильних відповідей, – повідомив В.о начальника територіального сервісного центру РСЦ МВС в області Сергій Томчук. – Демонструється тільки висока якість зображення на ілюстративних матеріалах. Головна мета – досягнути, щоб за попередньої сумлінної підготовки людина з легкістю складала іспити у головному та регіональному сервісному центрах.

Вартість теоретичного, а також практичного іспитів становить 26 гривень, бланк посвідчення водія обійдеться у 201 гривню.

25-07-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top