top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Автомобілі на європейській реєстрації конфісковуватимуть?

   Усім власникам незаконно ввезених автомобілів на іноземній реєстрації загрожують штрафи і навіть конфіскація транспортного засобу працівниками поліції і митниками, або небезпека «розводу» новими шахраями, - повідомляє automotoclub.info.

Так, у Тернополі шукають порушників, що не дотримуються митного законодавства, зокрема, термінів перебування на території України.

Справа стосується порушення режиму тимчасового ввезення автомобілів. Наприклад, якщо машина знаходиться незаконно на території України понад місяць, власник штрафується на 8 000 гривен. Якщо ж автомобіль на територію України ввозив нерезидент, а їздить громадянин країни, такий транспортний засіб може бути вилучено.

Крім того, з’явилася нова схема вимагання грошей з українських власників автомобілів на литовських номерах. Автомобіль доведеться віддати, та ще доплатити грошей за його використання.

Повідомляється, що в Литві з’явилася компанія, котра скуповує фірми, на які зареєстровані ввезені в Україну автомобілі. Разом із документами в руки хитрих ділків потрапляють і всі координати українців, які таким чином «купили» машину.

    «Хоча документально — вони оформилися на цю компанію як співробітники. Ділки найняли групу юристів, які почали повернення цих автомобілів, які виїхали до України. Вони обдзвонюють наших співвітчизників (своїх лже-співробітників) і вимагають добровільно повернути автомобіль протягом 72 годин представнику компанії в Україні. Але не просто повернути, а вони роблять акт прийому-передачі автомобіля у свого представника. І він враховує всі пошкодження автомобіля, за які шахраї вимагають оплату», — пише ЗМІ, посилаючись на записи в соцмережах.

Зазначається, що закон повністю на стороні нових власників компаній.

    «Красива схема. Якщо власник такої машини не піде на співпрацю з юристами компанії, то машину подають в Інтерпол як викрадену. Їзда до першого патруля. А якщо українця зловлять на такій машині, то йому вже загрожує кримінальна відповідальність (викрадення автомобіля), причому в міжнародному масштабі», — підсумували в матеріалі.

26-04-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top