top
.
Новини
Ковель
Відео
Корисне
Карта
Інформація


 
Новини України
 

Для водіїв розробили нові квитки для здачі на отримання прав


   Для тих, хто бажає керувати власним автомобілем незабаром відбудуться зміни. Головний сервісний центр МВС України розробив нові квитки для здачі на отримання водійських прав. Тепер не потрібно вчити питання з водіння вантажівок, якщо хочеш водити легковий автомобіль, - повідомляє automotoclub.

Всього на сьогоднішній день підготовлено 2,5 тис. таких питань, і з 2 березня вперше в Україні вони виноситься на громадське обговорення.

Питання будуть формуватися відповідно до категорій водійських посвідчень. Людина, яка здає іспит на отримання водійських прав категорії “В”, отримує питання виключно в цій області.

Крім того, перелік з 20 питань формується у випадковому порядку.

При цьому, якщо людина не правильно відповіла на одне питання з “принципових життєво важливих питань”, то в подальшому система вибиратиме питання з подібної теми.

– Це означає, що люди, які навчаються в навчальних закладах – автошколах, вже не матимуть можливість просто завчати певні запитання і мати знання не щодо правил дорожнього руху, а тільки правильні відповіді на ті чи інші запитання. Раніше це було проблемою, і, як результат, ми мали дуже негативні наслідки на дорогах, – підкреслив керівник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

09-03-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016

 
Галерея

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
ТВ Онлайн
 
Колискові
top
© 2009 — 2017 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top